يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧
منوی اصلی

 


اخبار > نشست مشترک نماینده ولی فقیه و امام جمعه و مدیران ارشد شهر کرمانشاه در شهرک کرناچی


مشاهده خبرl
 
نشست مشترک نماینده ولی فقیه و امام جمعه و مدیران ارشد شهر کرمانشاه در شهرک کرناچی
 

نشست مشترک نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و مدیران دستگاههای اجرایی در راستای رفع مشکلات شهرک کرناچی برگزار گردید.

فرماندار، اعضای شورای شهر، سرپرست شهرداری، معاونت عمرانی شهرداری، شهردار منطقه هفت و مدیران دستگاههای اجرایی و انتظامی استان به منظور بهبود خدمات، تسهیل در روند خدمات رسانی و رفع مشکلات شهرک کرناچی نشست مشترکی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و جمعی از شهروندان، در مسجد سادات این شهرک برگزار کردند.

آبت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در جمع فرماندار و مدیران ارشد کرمانشاه بیان داشت: خدمت به مردم یک نوع عبادت و از نعمت های الهی مسئولان در نظام اسلامی است و مدیران دولتی باید قدر این نعمت را بدانند.

سرپرست شهرداری کرمانشاه در این نشست گفت: برخی درخواست های ساکنین شهرک کرناچی مربوط به شهرداری همچون جمع آوری مخازن زباله و نبود فضای سبز کافی در شهرک بود که تمام توان و تلاش خود را جهت رفع مشکلات این شهرک به کار خواهیم بست.

لعل بخش افزود: در صورت همکاری سایر دستگاههای مربوطه، شهرداری کرمانشاه جهت ساماندهی و رفع مشکلات محلات حاشیه نشین شهر برنامه های ویژه ای دارد که اجرائی خواهد نمود.

 

 

 
 
 
 
تاریخ 1397/04/15   |   ساعت ٢٣:٠٠   |  تعداد نمایش خبر: 212
 

صفحه اصلی > آرشیو اخبار 
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری منطقه ۷ کرمانشاه می باشد.