يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧
منوی اصلی

 


اخبار > پیام تسلیت شهردار منطقه هفت:


مشاهده خبرl
 
پیام تسلیت شهردار منطقه هفت:
 

سجاد یزدانی شهردار منطقه هفت طی پیامی، سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد 42 را به جامعه شهروندی کرمانشاه تسلیت گفتند.

در بخشی از این پیام آمده است: ارتحال ملکوتی معلم و طبیب دلها در حالی به سوگ آن عزیز می نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی، رهبری فرزانه و درس آموخته مکتب امام خمینی (ره) سکان هدایت و رهبری ملت آزاده ایران و مسلمانان جهان اسلام را بر عهده گرفته و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا به منزلگاه سعادت هدایت می نماید.

در چهاردهم خرداد ماه، خورشیدی غروب کرد که بدون تردید، تاریخ اسلام پس از پیامبر و ائمه معصومین(ع)، شخصیتی مانند او سراغ ندارد.

قیام مردمی 15 خرداد ماه نیز که زمینه ساز انقلاب اسلامی سال 57 را موجب شد، نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار است که با نام، اندیشه و راه امام خمینی(ره) پیوندی ناگسستنی دارد و یادآور رشادت و از خود گذشتگی، ایثار و جانفشانی مردمی است که از قدرتهای پوشالی نهراسیدند و پیروزی و طلوع خورشید انقلاب را در اندیشه های زلال خود به نظاره نشستن.د

اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره معمار کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خميني(ره)، سالگرد رحلت جانگداز ایشان و شهداي والامقام 15 خرداد را به جامعه شهروندی کرمانشاه تسليت عرض نموده و توفیق همگان را از درگاه ایزد منان خواهانم.

 
 
 
 
تاریخ 1397/03/13   |   ساعت ١٨:١٠   |  تعداد نمایش خبر: 131
 

صفحه اصلی > آرشیو اخبار 
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری منطقه ۷ کرمانشاه می باشد.